Pēc uzvaras sacensībās riteņbraucējs iegūs iespēju pievienoties profesionālai komandai “Rietumu-Delfin”

Vēsturiska balva – Filter Maanteekarikasari uzvarētājs iegūst iespēju pievienoties profesionālai riteņbraukšanas komandai

 

Filter Maanteekarikasari (FILTER Road Cup Igaunijā) organizētāji sadarbībā ar Rietumu-Delfin riteņbraukšanas komandu ir apsolījuši šīs sezonas uzvarētājam vēsturisku balvu. Labākais riteņbraucējs saņems iespēju pievienoties Baltijas labākajai profesionālajai komandai – Rietumu-Delfin.

 

Līdz ar Filter Maanteekarikasari sezonas noslēgumu augustā sacīkšu uzvarētājs parakstīs praktikanta līgumu ar Rietumu-Delfin un pievienosies komandai atlikušajā sezonas trešdaļā, piedaloties augsta līmeņa sacensībās Āzijā. Vienīgais ierobežojums šajā projektā ir uzvarētāja vecums. Atbilstoši starptautiskajiem noteikumiem praktikanta līgumu noslēgt drīkst riteņbraucējs amatieris vecumā līdz 23 gadiem. Ja Filter Maanteekarikasari uzvarētājs būs vecāks par 23 gadiem, balva tiks nākamajam labākajam braucējam, kas atbilst prasībām.

 

Rietumu-Delfin vadība atzinīgi uzņēma ideju par šādu unikālu balvu,” teica Mihkel Reile, galvenais Filter Maanteekarikasari sacensību organizators. „Komanda ir ambicioza un ieinteresēta papildināt sastāvu ar jaunajiem talantiem. Viņi grib sadarboties ar Igaunijas riteņbraukšanas sabiedrību. Filter Maanteekarikasari vienmēr ir centies būt par aspēriena punktu vietējiem jaunajiem riteņbraucējiem un sekmēt sporta attīstību kopumā. Iespēja pievienoties Rietumu-Delfin sakrita ar abu pušu attīstības virzienu un mērķiem.”

 

Ja projekts norisināsies kā plānots, Filter Maanteekarikasari uzvarētājam būs iespēja noslēgt profesionāla līmeņa līgumu ar Rietumu-Delfin par 2016. gada sezonu. Tas nozīmē, ka šīs sezonas labākajam braucējam ir liela iespēja pievienoties profesionālai komandai ar patstāvīgu līgumu.

 

Rietumu-Delfin komanda tika dibināta 2002. gadā un pēc piecām sezonām sāka piedalīties starptautiskās profesionālās sacensībās. Iepriekšējos gados igauņu braucēji Jaan Kirsipuu un Rene Mandri ir veikuši lielisku atbalsta darbu komandas labā. Šajā sezonā Igauniju pārstāv Reijo Puhm un Peeter Pruus, bet kopumā Allan Oras, Caspar Austa, Raivo Maimre, Mart Ojavee un citi igauņu braucēji ir veicinājuši komandas panākumus.

 

Filter Maanteekarikasari sacensībām paredzēti seši posmi, jaunā sezona sāksies Kuusalu pilsētā 9. maijā. Sacensības paredzētas gan profesionālajiem riteņbraucējiem, gan īpaši – amatieru velo sportistiem.