Nākamais “Filter Velokauss 2014” posms – pāru brauciens.

Pēc nedēļas, 15. maijā Garkalnē notiks “Filter Velokausa 2014” 2. posms – pāru brauciens. Šis sacensību posms ir iekļauts “Latvijas Riteņbraukšanas Federācijas” U-13 un U-15 vecuma grupu rangā ieskaitē.

 

Tradicionāli Garkalnē norisināsies “Filter Velokausa” 2. posms - 20km distances pāru brauciena sacensības - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli. Šobrīd esošais trases rekords pieder Oļegam Meļeham / Rihardam Bartuševicam (0:25:31; vidējais ātrums - 47,0 km/h).

 

U-13 un U-15 vecuma licencētiem braucējiem šajā posmā dalība bez maksas. Sacensības iekļautas “LRF” ranga ieskaitē.

 

Pasākuma organizatori ziņo: “Trases lielāko daļu sastāda labas kvalitātes asfalta segums. Dalībniekiem jābrauc pa Mālpils šoseju līdz ciemam Podkājas un pa to pašu ceļu atpakaļ līdz Garkalnei. Šis ir tehniski vieglākais, bet garākais no visiem "Filter Velokausa" posmiem. Trases lielāko daļu sastāda braucējiem pārredzama šoseja. Reljefa izmaiņas ir minimālas, vienīgais kāpums trasē ir Pleskavas šosejas viadukts.”

 

Sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv” joprojām ir atvērta dalībnieku reģistrācija. Vēl līdz 12. maijam, plkst. 24.00 iepriekšēja reģistrēšanās atsevišķam posmam - 10 EUR.

 

Lai piedalītos “EuroPark velo programmā” - 1000 dienas bezmaksas autostāvvietu Rīgā, ir nepieciešams startēt visos septiņos “Filter Velokauss 2014” posmos. Tā kā riteņbraukšana ir tehnisks sporta veids, tad gan posmā finišējušie, gan nefinišējušie dalībnieki tiek ņemti ieskaitē.

 

EuroPark 1000 autostāvvietu kuponi (līdz 24 stundām katrs) tiks sadalīti vienādās daļās starp visiem riteņbraucējiem, kas startējuši visos sacensību posmos. Kuponus var izmantot 23 EuroPark āra stāvvietās Rīgā. Stāvvietu kuponi nav jāizmanto ne viens pēc otra, ne arī vienā un tajā pašā stāvvietā. Tos var izmantot dažādās autostāvvietās visā pilsētā, ja to vēlas balvas saņēmējs.