FILTER Individuālā Brauciena Kausa 2013 sezonas noslēgums Jūrmalā

Pēc nedēļas, 14. augustā, norisināsies noslēdzošais FILTER Individuālā Brauciena Kausa 6. posms. Jūrmalā - Mellužos, tiks noskaidroti seriāla kopvērtējuma labākie braucēji. Pēc sacensībām apbalvošanas ceremonijā sveiks uzvarētājus absolūtajā vērtējumā un savā vecuma grupā.

Šoreiz dalībnieki mērosies spēkiem 11km distancē gar Lielupes krastu. Trases lielāko daļu sastāda braucējiem interesanta šoseja ar labas kvalitātes asfalta segumu. Reljefa izmaiņas ir minimālas. Tā kā daļa trases ir atvērtā laukā, tad iespējama pastiprināta vēja ietekme. Šis ir tehniski interesantākais vidēja garuma "FILTER Individuālā Brauciena Kausa" posms.

Pēc sacensībām norisināsies apbalvošanas ceremonija. Kopā 24 vecuma grupās, ar medaļām un sponsoru sarūpētājām balvām, tiks sumināti trīs labākie kopvērtējumā. Absolūtajā vērtējumā uz apbalvošanas pjedestāla stāsies seši labākie un trīs labākās braucējas, uzvarētājam tiks pasniegts FILTER kauss.

Pēc aizvadītiem pieciem posmiem, no kuriem trijos tika izcīnītas uzvaras, kopvērtējuma līdera pozīcijās ar 1830 punktiem nostabilizējies Kaspars Launerts (Veikals Veloprofs). Visticamāk, ka ar iekrāto 104 punktu pārsvaru pār Rihardu Bartuševicu (Trek / DPA) pietiks, lai Launerts kļūtu par uzvarētāju seriāla kopvērtējumā. Sandis Āķis (Rietumu Delfin) ar 1658 punktiem ir trešais labākais. 

Vadoties pēc sacensību nolikuma, seriāla kopvērtējums tiek noteikts pēc punktiem, ko katrs dalībnieks ir ieguvis sezonas laikā. Katra posma protokols tiek veidots, vadoties pēc laika, ko dalībnieks ir pavadījis distancē. Punkti, ko kopvērtējumā iegūst dalībnieks, ir atkarīgi no vietas posma protokolā. Lai ievērotu sportiska godīguma principus, ir izveidoti noteikumi, ka kopvērtējumā tiek ņemti vērā labākie rezultāti sezonas piecos posmos. Vērtējums vecuma grupā tiek noteikts, ņemot vērā visus posma dalībniekus attiecīgajā vecuma grupā. 

Sacensību sākums plkst. 19.00. Reģistrācija atvērta sacensību centrā no plkst. 18.30 līdz 20.00. Iepriekš pieteikšanās iespējama sacensību oficiālajā mājaslapā www.aerobike.lv un ir atvērta līdz pirmdienas, 12. augusta vakaram, plkst. 24.00. Tiem sporta skolu audzēkņiem, kas pasākumā piedalās pirmo reizi, tiek piedāvāta bez maksas dalība.