Filter individuālā brauciena kausa 2. posms. Pirmā iespēja Latvijā piedalīties pāru braucienā!

Otrais posms Filter individuālā brauciena kausam jau šo trešdien. Sacensības notiks Garkalnē, 22. maijā. Distances garums 20 km. Iepriekš reģistrācija šim posmam beidzās svēdienas vakarā plkst. 24.00, taču ir iespējams piereģistrēties sacensību dienā reģistrācijas centrā.  Maksa par reģistrāciju sacensību dienā 10 Ls. Piedalīties var gan amatieri, gan profesionāļi, neatkarīgi no vecuma vai pieredzes.

Pāru brauciens ir sacensību tips, kurā piedalās divi braucēji kā komanda un viņiem ir atļauts sadarboties, lai sasniegtu labāku rezultātu. Laiks tiek fiksēts, kad finišu sasniedz  otrais braucējs. Abiem dalībniekiem tiek fiksēts vienāds laiks un vieta. Lai gan tās ir pāru sacensības, ja sacīkšu laikā gadās kāds šķērslis, kura dēļ kāds no dalībniekiem nevar turpināt sacensības, to drīkst darīt otrs dalībnieks, kā arī sacensībās var piedalīties individuāli.

Pirmais Filter individuālā brauciena kausa posms notika 2 maijā Salaspilī. Vadošo pozīciju kopējā klasifikācijā ieguva Kaspars Launerts, apsteidzot pērnā gada uzvarētāju Rihardu Bartuševicu.