Bartuševics uzstāda jaunu Salaspils trases rekordu, un nostiprinās “FILTER Velokauss 2015” kopvērtējuma vadībā

Bartusevics

 

Sacensību seriālam atkārtoti startējot Salaspilī, tika iesākts „Filter Velokauss 2015” sezonas otrais aplis. Dalībniekiem sacenšoties 15 km individuālajā braucienā uz laiku, par uzvarētāju kļuva sezonas kopvērtējuma līderis - Rihards Bartuševics.

 

Ņemot vērā sacensību formātu, sākot ar šo posmu tika veidota lieliska iespēja novērtēt savu izaugsmi kopš sezonas sākuma, salīdzinot distancē pavadīto laiku ar pirmā Salaspils posmā uzrādīto rezultātu. Īpaša uzmanība tiks pievērsta tam, vai tiks labots trases rekords, kas pieder seriāla kopvērtējuma līderim - Rihardam Bartuševicam (Sportlife Cycling Team).

Līdzīgi kā pirmajā posmā, sacensību norises centrs atradās Silavā, Meža ielā. Trases maršruts veda pa vietējiem novada ceļiem. 15 km individuālajā braucienā uz laiku, uzrādot distancē pavadīto laiku - 19 minūtes un 40 sekundes, par uzvarētāju kļuva Bartuševics, distanci veicot ar vidējo ātrumu 45,1 km/h, un par 6 sekundēm uzlabojot sev piederošo trases rekordu. Otrajā vietā, atpaliekot par 6 sekundēm, ierindojās Valters Čakšs, trešajā pozīcijā (+ 13 sek.) – Sandis Āķis (abi “Rietumu – Delfin”).

Pēc aizvadītiem četriem posmiem, seriāla līdera vadībā ar 1497 punktiem nostiprinājies Bartuševics. Otrais kopvērtējumā, šobrīd atpaliekot ar 73 punktiem, U-23 vecuma grupas līderis Čakšs. Trešajā pozīcijā ar mīnus 127 punktiem, iepriekšējās „Filter Velokauss” sezonas uzvarētājs - Sandis Āķis.

Sievietēm kopvērtējuma vadībā izvirzījusies triatloniste Olga Lukša (IRONMAN.LV). U-19 vecuma grupā līdera vadību saglabā Mareks Kampe (Veloclub). Komandu vērtējumā pēc četriem posmiem līderu pozīcijās joprojām “Rietumu-Delfin” komandas braucēji.

Nākamais seriāla posms norisināsies 23. jūlijā, Ropažos. Šoreiz paredzēta 16 km distance - pāru brauciens - braucēji startē pāros ik pēc 30 sekundēm. Ja nav partnera, ir atļauts startēt arī individuāli.

Rezultāti un bilžu galerija pieejama sacensību oficiālajā mājaslapā “Aerobike.lv”.

 

Foto: Jānis Lārmanis