FILTER Individuālā Brauciena Kausā 2013 uzvar Launerts

Noslēdzies šosejas riteņbraukšanas sacensību seriāls „FILTER Individuālā Brauciena Kauss 2013”. Par noslēdzošā posma un kopvērtējuma uzvarētāju kļuvis Kaspars Launerts no komandas Veikals Veloprofs.

Vakar, 14. augustā tika dots starts šī gada pēdējam FILTER Kausa posmam. Lai gan laika apstākļi nelutināja - pūta spēcīgs vējš un apdraudēja lietus mākoņi, tas netraucēja sacensību dalībniekiem pārbaudīt savus spēkus 11km individuālajā braucienā.

Uzvaru posmā un absolūtajā vērtējumā izcīnīja Launerts. Rihards Bartuševics (Trek / DPA), nepiedaloties seriāla pēdējā posmā, samazināja iespējas uzvarai kausa izcīņā (rezultātu ieskaitē vērā tika ņemti 5 labākie no 6 posmiem) un seriāla kopvērtējumā ierindojās otrajā vietā. Trešais labākais, uzrādot stabilu sniegumu visas sezonas garumā, Rietumu Delfin komandas braucējs - Sandis Āķis.

Sievietēm labāko trijniekā sekojošā secībā ierindojās – Gaida Bite, Diāna Rožkalne un Inese Gūtmane (abas FILTER). Labākās komandas godā - Skandi Motors braucēji.

Pēc finiša un rezultātu apkopošanas, norisinājās apbalvošanas ceremonija, kurā tika sveikti braucēji kopumā 24 vecuma grupās, komandu vērtējumā, kā arī labākie absolūtajā ieskaitē vīriešu un sieviešu konkurencē.

Pasākuma rīkotāji “Aerobike Cycling Agency” – Igaunijā bāzēta sporta aģentūra (seriāls tika veidots pēc tādām pašām tradīcijām kā populāra individuālo braucienu sērija Igaunijā - Filter Temposõidu Karikasari) un “Latvijas Riteņbraukšanas Asociācija” ir apmierināti par sezonā paveikto darbu un nākotnes plānus saista tieši ar šosejas riteņbraukšanas attīstību Latvijas un Baltijas teritorijā. Sakām paldies visiem sacensību dalībniekiem un pasākuma atbalstītājiem par iesaistīšanos veselīga dzīvesveida veicināšanā un riteņbraukšanas sporta veida attīstīšanā.

 

Jurmala apbalvosana